JAUNDZIMUŠO FOTOSESIJA


Labākais jaundzimušo fotosesijas laiks

 

Iesaku tikko dzimušu mazuli bildēt jau pirmajās 10 dienās. Tas ir brīdis, kad bērnu fotosesijā fotogrāfs var uzknipsēt tās feinās guļošo bērniņu fotogrāfijas mīlīgās pozās (piemērus varat apskatīt manās galerijās).
Protams, precīzu mazuļa dzimšanas datumu ir grūti prognozēt, tāpēc pieteikt jaundzimušā fotosesiju pie manis vari uzreiz pēc mazuļa dzimšanas.
Zīdaiņu fotosesiju labāk ieplānot rīta pusē, jo tad bērniņš ir mierīgāks.

 


 

Fotosesijas vietas izvēle un aksesuāri

 

Mazuļa fotosesijas vietas izvēlei piedāvāju divas iespējas - rīkot to manā mājas fotostudijā Ādažos vai izbraukumā uz Jūsu mājām.
Manā mājas fotostudijā ir labvēlīga vide Jūsu bērniņa fotografēšanai - pie manis Ādažos atradīsi visu, kas varētu būt nepieciešams mazuļu fotosesijai. Piedāvāju daudz dažādus mazuļu aksesuārus, drēbes, kostīmiņus, fonus, galvasrotas, sedziņas utt. Tāpat manā fotostudijā ir viss nepieciešamais, lai mazuli pabarotu, uzsildītu ūdeni, uztaisītu maisījumu, nomazgātu zīdaini, nomainītu autiņus utt.
Varam vienoties arī par izbraukuma fotosesiju uz Jūsu mājām. Tad mums iepriekš būtu jāsarunā, kurus aksesuārus man ielikt savā lielajā izbraukuma koferī. Nav tāds koferis vēl izdomāts, kurā es varētu ielikt visus :) 
Gatavojoties mazuļa fotosesijai, iesaku vecākiem jau iepriekš padomāt par apģērbiņiem un mantiņām, kuras gribētu izmantot. Ja ir izvēle - sagatavojiet visas, varbūt noderēs! 

Jaundzimušo fotosesijas norise

 

Fotografēju mazuli 4 dažādās pozās, katrā pozā no dažādiem leņķiem. 
Mazuļa fotosesijas ilgums ir atkarīgs no jaundzimušā noskaņojuma, bet es veltīšu tik daudz laika, cik nepieciešams! Parasti tās ir aptuveni 3 stundas. 
Ja gribēsiet, uzņemšu arī dažas kopbildes ar mazuļa vecākiem!
Mazuļa kopbildēm ar vecākiem ieteicams saskaņots apģērbs. Tam nevajadzētu būt ar firmas zīmēm, logo, spilgtiem uzrakstiem u.tml.


 

Pēc fotosesijas

 

3 līdz 8 nedēļu laikā saņemsi līdz 35 rūpīgi apstrādātām fotogrāfijām. 
Visas fotogrāfijas būs pieejamas 3 variantos - krāsainas, ar nokrāsu un melnbaltas. 
Neapstrādātas bildes netiek atdotas.Mazuļa fotosesijas cena

 

Jaundzimušā fotosesijas cena manā mājas fotostudijā Ādažos ir 285 EUR.
Izbraukuma fotosesijas cena ir 335 EUR + transporta izdevumi 30 EUR par 100 km. 
Iespējams apstrādāt papildu mazuļa fotogrāfijas (katra papildu fotogrāfija - 6 EUR/gab.).
Pie manis vari iegādāties arī dāvanu karti mazuļa fotosesijai - raksti privāti!


 

Apskati jaundzimušo fotogrāfijas

Pieteikt fotosesiju / sazināties

Saziņa WhatsApp